Eliminatory dedykowane

Eliminator do gazowych piecyków (podgrzewaczy wody) z 1 lub 2 bateriami R20 połączonymi równolegle.

Zasilacz jest dedykowany do gazowych podgrzewaczy wody, gdzie fabrycznie przewidziane jest zasilanie jedną lub dwoma, połączonymi równolegle bateriami R20 (plus pierwszej baterii połączony z plusem drugiej oraz minus pierwszej połączony z minusem drugiej) np. firmy Ariston, Junkers, Termet, Vaillant.
 
Jeśli w Twoim piecyku są dwie baterie, a po wyjęciu jednej z nich piecyk nadal zapala lub próbuje zapalić, to oznacza, że baterie są połączone równolegle i ten zasilacz jest odpowiedni. Najczęściej kupowany jest do piecyków:

Zasilacz kupowany jest najczęściej do piecyków:

Termet TermaQ elektronik 19-02, Junkers WRP11 B23, JUNKERS WRDP 14-2B, Junkers typ WRP 250, JUNKERS WRP 325, Ariston Fast Evo, Ariston GIWH 10E A, Junkers WRP 275-1 KB, Junkers Neckar N19E, Beretta dra11bi, Vaillant atmo MagMiniPL 11, EuroTerm Model C 275 SEI.

Rodzaj baterii R20 D – 1 szt.
R20-D – 2 szt. połączone równolegle
Napięcie wyjściowe 1,8 V
Wydajność prądowa 1 A
Źródło prądu 230V AC
specyfikacja
sklep
Zobacz więcej na: www.eliminatorybaterii.pl

Zasilacz do gazowych piecyków (podgrzewaczy wody) z 2 bateriami R20 połączonymi szeregowo.

Zasilacz jest dedykowany do gazowych podgrzewaczy wody, gdzie fabrycznie przewidziane jest zasilanie dwoma, połączonymi szeregowo bateriami R20 (plus pierwszej baterii połączony z minusem drugiej) np. Ferroli Zefiro 11, Junkers W11KB23.

Jeśli w Twoim piecyku są dwie baterie, a po wyjęciu jednej z nich piecyk nadal zapala lub próbuje zapalić, to oznacza, że baterie są połączone równolegle i ten zasilacz nie jest odpowiedni. Należy zakupić zasilacz 1R20 1,8V.

Rodzaj baterii R20 D – 2 szt. połączone szeregowo
Napięcie wyjściowe 3,3 V
Wydajność prądowa 1 A
Źródło prądu 230V AC
specyfikacja
sklep
Zobacz więcej na: www.eliminatorybaterii.pl