Rozwiązania dla

branży

motoryzacyjnej

Automotive

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Automotive

Działalność naszej firmy od początku była ściśle związana z branżą motoryzacyjną. Naszym pierwszym Klientem była Fabryka Samochodów Ciężarowych “STAR”, do której dostarczaliśmy między innymi sygnalizatory cofania, regulatory napięcia, programatory wycieraczek i ograniczniki rozruchu. Wysoka jakość produktów i konkurencyjne ceny sprawiły, że szybko rozpoczęliśmy realizowanie dostaw do kolejnych fabryk: JELCZ, AUTOSAN, LUBLIN, SOLBUS.

Obecnie nadal współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami z branży automotive. Nasze wyroby montowane są praktycznie do każdego rodzaju pojazdów, zaczynając od pojazdów elektrycznych po autobusy, pojazdy specjalne, maszyny budowlane czy wózki widłowe. Projektujemy i wykonujemy dedykowane urządzenia pod konkretne wymagania techniczne danego Klienta. Nasze produkty zalewamy żywicą epoksydową, dzięki czemu są odporne zarówno na drgania jak i na zmienne warunki klimatyczne oraz na działanie różnych substancji chemicznych, takich jak smary, oleje, itp.

Oprócz rynki pierwotnego, realizujemy również dostawy na szeroki rynek wtórny. Współpracujemy zarówno z docelowymi klientami takimi jak stacje serwisowe oraz z pośrednikami w postaci licznych hurtowni i sklepów. Naszymi Klientami są renomowane sieci hurtowni m.in. Inter Cars, Europart, Martex. Poniżej prezentujemy wybrane produkty dla branży motoryzacyjnej.

Przekaźniki
Inne