PRZEJDŹ DO SKLEPU

Ostrzegawcze

sygnalizatory

dźwiękowe

Sygnalizacja

dźwiękowa

LUB WYBIERZ KATEGORIĘ PONIŻEJ

Sygnalizacja dźwiękowa, brzęczki, przetworniki piezo

Mamy dla Państwa szeroką gamę urządzeń służących powszechnie do informowania o potencjalnie niebezpiecznych zdarzeniach. Sygnalizacja dźwiękowa, czyli przetworniki piezo, sygnalizatory cofania, a także buzzery, powszechnie znane jako “brzęczki”, znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Dzięki ich dużemu zróżnicowaniu z łatwością można znaleźć rozwiązanie dostosowane do konkretnego środowiska pracy. Już teraz zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem.

Zróżnicowany wybór przetworników piezo

Szukając uniwersalnych urządzeń o dobrych parametrach wytrzymałościowych i akustycznych, warto przyjrzeć się przetwornikom piezo. Nie posiadają one własnego wewnętrznego generatora dźwięku, dzięki czemu można je w 100% dostosować do swoich potrzeb. Najczęściej wykorzystywane są w branży security oraz w przemyśle do sygnalizacji zagrożeń. Wysokie parametry sprawiają, że doskonale sprawdzają się również w automotive. Przetworniki piezoceramiczne różnią się najważniejszymi właściwościami technicznymi, w tym poziomem dźwięku, pojemnością czy średnicą. Ich niewielkie rozmiary sprawiają, że mogą być montowane w trudno dostępnych miejscach.

Sygnalizatory cofania – postaw na bezpieczeństwo

Ważnym rodzajem sygnalizatorów ostrzegawczych są buzzery o sygnale przerywanym – pulsacyjnym, powszechnie znane jako brzęczki cofania lub sygnały wstecznego biegu. Dzięki sygnalizatorom cofania można zadbać o bezpieczeństwo mienia, wyposażenia i przede wszystkim ludzi. Sygnały cofania produkcji MPM cechuje jakość oraz wytrzymałość. Dzięki zastosowaniu żywicy epoksydowej brzęczki cofania są odporne zarówno na drgania, jak i wilgoć. Wysoka niezawodność naszych produktów sprawiła, że od lat są montowane w różnego rodzaju maszynach i pojazdach takich jak: autobusy, samochody ciężarowe, wózki widłowe, maszyny budowlane, komunalne, rolnicze itp.

Brzęczki o zastosowaniu przemysłowym

W ofercie mamy również buzzery dedykowane dla zadań przemysłowych, które wyróżniają się dużą głośnością oraz szerokim zakresem napięć zasilania. W zależności od indywidualnych potrzeb, a także specyfiki środowiska pracy, można wybierać spośród modeli o zróżnicowanym dźwięku. Możemy wybrać sygnał alarmowy, ciągły i najbardziej popularny wariant przerywany (pulsacyjny). Cechą charakterystyczną naszych brzęczków jest wysoka odporność na wymagające warunki pracy w środowisku przemysłowym.

Dobierając przetworniki piezo, sygnały cofania czy buzzery przemysłowe warto skonsultować się z naszymi specjalistami. Pomożemy w wyborze najlepszych rozwiązań, co ułatwi stworzenie najbardziej wydajnego systemu sygnalizacji dźwiękowej.

Przetworniki piezo
Sygnalizatory buzzery 12-48V
Sygnalizatory cofania
Sygnalizatory przemysłowe

PIEZO BUZZER "B2-A" SYGNALIZATOR SIREN 24V DC 100dB

"B2-A"
24V DC 100dB
ALARM / SYGNAŁ ALARMOWY

https://www.mpm.net.pl
biuro@mpm.net.pl

-----------------------------------------------

Buzzers produced by MPM are used in many branches of industry. High quality and a variety of proposed housings enables ...
unlimited use wherever sound signal is necessary.

Additional information:
- high sound level and small dimensions at the same time
- simple and easy to install
- small size and flexible cables allow installation even in difficult to reach places
- type of sound emitted by sirens is clearly associated with an alarm (warning) and cannot be ignored by a person directly in the danger zone
- highest quality and durability as buzzers are produced from the best commercially available components

/

Buzzery produkowane przez MPM mają zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Wysoka jakość wykonania oraz różnorodność proponowanych obudów pozwalają na nieograniczone zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędna jest sygnalizacja dźwiękowa.

Dodatkowe informacje:
- duża głośność przy jednocześnie niewielkich gabarytach
- łatwe i proste w montażu
- niewielkie rozmiary oraz elastyczne przewody pozwalają na montaż nawet w trudno dostępnych miejscach
- rodzaj emitowanego dźwięku kojarzy się jednoznacznie z sygnałem ostrzegawczym i nie może być zignorowany przez człowieka
- najwyższa jakość i wytrzymałość ponieważ buzzery produkowane są z najlepszych dostępnych na rynku podzespołów
[+] Show More