O Nas

Firma MPM powstała w 1989 roku. Początek naszej działalności związany był ze ścisłą współpracą z Fabryką Samochodów Ciężarowych “Star”. To właśnie w STAR-ach montowane były nasze pierwsze wyroby. Wśród nich należy wyróżnić ograniczniki rozruchu, regulatory napięcia oraz sygnalizatory wstecznego biegu. Przełomowym momentem w historii MPM było zaprojektowanie nowatorskiego na ówczesne czasy rozwiązania – programatora pracy wycieraczek PW-32. Produkt ten w szybkim czasie zyskał uznanie wielu producentów i był montowany do takich pojazdów jak Star, Żuk, Lublin, Jelcz, Autosan. Wysoka jakość wyrobów, konkurencyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji zamówień sprawiły, iż zdobyliśmy uznanie wielu odbiorców w Polsce i za granicą. W latach kolejnych współpracowaliśmy z licznymi przedsiębiorstwami z branży automotive i nie tylko.

Obecnie podstawową działalność MPM stanowią sygnalizatory dźwiękowe, produkowane w oparciu o własną technologię wytwarzania przetworników piezo-ceramicznych, w tym bimorfów. W tym zakresie, MPM kontynuuje tradycję Warszawskich Zakładów Ceramiki Radiowej UNITRA-CERAD.

Sztandarowymi wyrobami MPM są sygnalizatory cofania dla automotive, sygnalizatory alarmowe dla branży security oraz buzzery dla szeroko pojętego przemysłu. Produkty dostarczamy zarówno bezpośrednio do klientów docelowych jak i również do pośredników w postaci hurtowni i sklepów. Wszystkie produkty dostępne są zarówno w sprzedaży hurtowej oraz detalicznej.

Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem ze 100% polskim kapitałem. Wszystkie oferowane przez nas wyroby produkowane są w Polsce. Naszym Klientom gwarantujemy zatem, że omijając cła, prowizje i narzuty nakładane przez importerów, otrzymają sprawdzony towar w możliwie najlepszej cenie. Wieloletnie doświadczenie i współpraca ze zróżnicowanymi Klientami sprawiają, iż jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających Odbiorców. Oferujemy wyroby najwyższej jakości, krótki czas realizacji zamówień oraz korzystne terminy płatności. Współpracując z MPM dajecie Państwo pracę polskim rodzinom i przyczyniacie się do rozwoju polskiego przemysłu.

Zapraszamy do współpracy!