Dostawa

Koszt dostawy uzależniony jest od wybranej formy płatności. Wszystkie paczki nadajemy kurierem DPD. Koszt przesyłki krajowej wynosi:
18 zł – przy dokonaniu przedpłaty na konto
22 zł – przy płatności przy odbiorze
Nie realizujemy wysyłki poza terytorium Polski.

Czas dostawy

Na czas dostawy towaru składa się czas realizacji zamówienia oraz czas przewozu przesyłki przez przewoźnika.
Czas realizacji zamówienia – to orientacyjny czas liczony od momentu przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili wydania przedmiotu zamówienia przewoźnikowi. Czas ten uzależniony jest od wybranej formy płatności i wysyłki. Staramy się by wszystkie paczki nadawane były do 3 dni roboczych od złożenia zamówienia za pobraniem lub od otrzymania przelewu na konto. W wyjątkowych sytuacjach, czas realizacji może ulec wydłużeniu.
Czas przewozu przesyłki – wynosi 1-2 dni robocze od dnia nadania, przy czym najczęściej jest to 1 dzień roboczy. Przesyłki doręczane są w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Płatność

Standardowymi formami płatności stosowanymi w naszej firmie są:
Przedpłata – płatność przelewem tradycyjnym przed wysyłką Towaru. Po złożeniu Zamówienia Klient powinien wpłacić/przelać należność na rachunek bankowy Sklepu. Realizacja Zamówienia następuje po zaksięgowaniu wpłaty Klienta na rachunku bankowym Sklepu.
Pobranie – zapłata przy odbiorze Towaru. Klient uiszcza należność bezpośrednio przy odbiorze Towaru u kuriera. Realizacja zamówienia następuje po przyjęciu Zamówienia.